Super szkoła, Pan Mariusz wspaniały instruktor. Polecam
ul. Obrońców Pokoju 26a Jelenia Góra
75 642 19 55

Opinie

Polecam serdecznie! Pełen profesjonalizm, podziękowania dla pana Roberta i pani Kasi dla całej ekipy OSK radar za świetne przygotowanie do egzaminu pozdrawiam serdecznie !!! 11/10 !

Bartłomiej

Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, sympatyczna i bezstresowa atmosfera. Przed rozpoczęciem nauki byłem niepewny i przekonany, że nie pójdzie tak gładko. A jednak Bardzo dziękuję OSK Radar!

Przemek

Chciałabym podziękować z całego serca Panu Robertowi i Panu Pawłowi za profesjonalne przygotowanie do kursu kat. C+E zdane za 1 razem najlepsza atmosfera polecam 6 gwiazdek Pozdrawiam!!!

Kasia

Gorąco polecam!!! Pan Krzysztof – instruktor z powołania. Cierpliwy, nie zostawia człowieka „samemu sobie’.. Pełna odpowiedzialność za wyszkolenie kursanta. Zrobiłam i zdałam C za pierwszym razem. Zmieniając szkołę przy CE zrozumiałam różnicę, nie wierzcie statystyką ani opinią – po dodatkowym doszkalaniu u nich dopiero byłam przygotowana do egzaminu. Jeszcze raz dziękuję i ściskam kciuki za trzymanie poziomu:)

Agnieszka Kwiatkowska

Bardzo polecam ta szkole nauki jazdy w Jeleniej Gorze . Profesjonalne podejscie instruktorow do kursantow , bardzo mila atmosfera ,zero stresu ,sprawnie funkcjonujace biuro sluzace pomoca w kazdej sytuacji. Pani Kasia jest idealnym instruktorem nauki jazdy ,tlumaczy wszystko na spokojnie , kazda jazda byla bez stresowa i bardzo przyjemna . Raz jeszcze polecam Adrian

Wasil Adrian

Cztery godziny dodatkowych jazd dały mi znacznie więcej niż ponad trzydzieści godzin wykupionych w innej szkole jazdy. Szczególną uwagę zwracam na Panią Katarzynę, która w profesjonalny sposób pokazała każdy możliwy wariant egzaminu (rewelacyjne, indywidualne podejście do kursanta). Ta szkoła nie uczy jedynie „trasy egzaminu”, ale również nauki jazdy w różnych warunkach na terenie całego miasta. Gdybym mógł, to zaczynałbym ze szkołą Radar. Polecam.

Błażej D..

Przez kurs prowadził mnie Pan Robert, serdecznie polecam szkołę jazdy! Brak nerwowej atmosfery, wszystko jasno i przejrzyście tłumaczone, każdy kto skorzysta z oferty tej szkoły jazdy będzie zadowolony! Polecam i polecał będę, najlepsza szkoła jazdy w Jeleniej Górze!

Dawid N..

Zdecydowanie polecam OSK Radar, na pewno wrócę tam jeśli będę robić kolejną kategorię. Bardzo życzliwe i pomocne panie w biurze obsługi. Instruktor, pani Kasia podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie i już od pierwszych godzin jazd wpajała mi jak jeździć samochodem, a nie tylko zdać egzamin. Pomimo dużej ilości kursantów, mogłam odbywać jazdy co 2/3 dni, co było dla mnie bardzo ważne przy wyborze ośrodka. Dzięki przygotowaniom w OSK Radar egzamin praktyczny kat. B zdałam za pierwszym razem!

Mariola H..

Polecam z całego serca, każdemu!! Nigdy nie miałam doczynienia z tak dużym zaangażowaniem ze strony szkoły jazdy. Bezstresowe nauczanie, profesjonalizm w każdym calu. Budowanie wiary w siebie u kurstanta co w naszym przypadku poskutkowało dwoma pozytywnymi wynikami u mnie i narzeczonego. Duże podziękowania dla Pana Krystiana za przekazana wiedzę oraz Pana Roberta za fantastyczna organizacje i przemiła atmosferę. Wszystko dopięte na ostatni guzik, jeszcze raz polecam każdemu z czystym sumieniem!

Stasia Staśka

????Nie mogłam sobie wymarzyć innej szkoły nauki jazdy!!!.Profesjonalne podejście , prze sympatyczna atmosfera. Jestem dziś po egzaminie na C+E zdanym za pierwszym razem , wczoraj C również zdany. Zależało mi na szybkim czasie wszystko ogarnięte w mig . Teoria na C 74/74 kurs kwalifikacji na przewóz rzeczy zero błędów . Polecam Pana Roberta i instruktorów z placu, !!!!!!Nie zastanawiaj się tylko dzwoń Szkola RADAR najlepsza !!! Pozdrawiam przyszła Truckerka !!!!

Nati Mazur

Bardzo dobra szkoła jazdy. Przynajmniej ja trafiłam na super instruktorkę – Panią Kasię, która przygotowała mnie również do jazdy „,w życiu”, a nie tylko do egzaminu. Świetna atmosfera na jazdach, cierpliwość i profesjonalizm. Polecam

Julia K..

Wyjątkowa szkoła jazdy. Pani instruktor Kasia to najlepsza osoba, na którą mogłam trafić, cudowny człowiek i genialny instruktor. Wspaniałe i indywidualne podejście do kursanta, cierpliwość i wsparcie. Serdecznie polecam!

Nikola Rystwej

Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera, nauczanie na wysokim poziomie . Skoro udało mi się zdać praktykę za pierwszym podejściem i teorię 74/74 to efekt OSK Radar

Mateusz Bławat

Bezstresowe i profesjonalne nauczanie, do tego miła atmosfera. Szczególne podziękowania dla Pana Krystiana za ogrom cierpliwości i wsparcia. Dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu kat. B, zdane za pierwszym razem, gorąco polecam!

Natasza Walz

Egzamin zdany za 1 razem teoria jak i praktyka kat.D. Miła,fachowa i najlepsza kadra instruktorów.polecam w 100% najlepszy Ośrodek Szkolenia Kierowców jaka znam.!!!!!

Jan B..

Bardzo profesjonalnie podejście do kursanta. Ogrom cierpliwości i mega pozytywna atmosfera. Kat. C zdana za pierwszym razem. Polecam z całego serca Szkołę Nauki Jazdy Radar

Wioleta Chylińska

Jestem mega zadowolony z Pana Roberta. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu kat C . Egzamin za pierwszym razem. Serdecznie pozdrawiam i polecam!!!!

Krzysztof Kownacki

Prawo Jazdy kat. D zdane za pierwszym razem bez żadnych problemów POLECAM!!!!!! Szkołę oraz super dobrze przekazującego wiedzę instruktorowi Robertowi. Wyżej można kliknąć tylko 5 gwiazdek ja z czystym sumieniem mógł bym kliknąć nawet 10. Jeszcze raz polecam!!!!!

Krystian K..

Szczególnie dziękuję pani Kasi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, dobre rady i cierpliwość.Polecam każdemu OSK RADAR.naprawde bardzo dobra szkoła w Jeleniej Górze.Polecam towniez wszystkim Pania Kasię jako instruktorkę do nauki jazdy.jest najlepszą instruktorką.

Daniel P…

Polecam OSK Radar, świetna kadra instruktorów, pełen profesjonalizm, miła atmosfera i przede wszystkim zero stresu. Szczególnie dziękuję pani Kasi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu. Do zobaczenia na E do B.

Klaudia Śmigórska

Super szkoła dzięki nim udało mi się zdać egzamin praktyczny. Pani Kasia która nauczał mnie jak pokonać strach i dzięki niej egzamin praktyczny zaliczony. Dziękuję

Alicja Kozłowska

Witam potencjalnych kursantów. Właśnie dzisiaj zdałem kat.A. Gorąco polecam OSK Radar i Pana Roberta. Super prowadzony kurs. Trzeba się przyzwyczaić do poczucia humoru Pana Roberta który wydaje się na początku bardzo stanowczy i surowy. Wymaga i opierdzieli jak trzeba, ale tak naprawdę wszystko na luzie. Szkolenie tak ułożone, że potem egzamin dużo łatwiejszy niż na placu manewrowym. Gorąco polecam. Kamil

Kamil J..

Instruktor w porządku , atmosfera fajna . Zdałem tu C CE D , POLECAM !

Barton B..